Tag Archives: awaria

awaria

Właściwy warsztat samochodowy ma wielu klientów

Czasem trudno stwierdzić, komu rzeczywiście należy powierzyć własny wóz

Dając samochód do naprawy, chcemy mieć gwarancję, iż będzie on w odpowiednich rękach i że na pewno wszystko będzie dokładnie przejrzane, a jakieś usterki prędko zniwelowane. Przez to zanim udamy się po raz pierwszy do mechanika, sprawdzamy zdania o każdym warsztacie, pytamy przyjaciół, czytamy wpisy w internecie.

Continue reading “Właściwy warsztat samochodowy ma wielu klientów” »

, , , , , , ,

Regeneracja pojedynczych elementów układu silnikowego jest niezbędna do wydajnego funkcjonowania całego pojazdu

Aktualnie zdecydowana większość ludzi posiada samochody osobiste lub motocykle. Jest to główny środek komunikacji, który zwykłym ludziom ogromnie ułatwił powszednie funkcjonowanie, z kolei firmom pozwolił na ogromny awans. Wraz z powiększaniem się liczby samochodów na drogach wzrosła konieczność powstania zakładów, które wykonują pomoc związaną z naprawą zepsutych elementów. Żaden sprzęt nie jest wieczny, jednakowoż jeśli odpowiednio o niego dbamy jesteśmy w stanie długo z niego wykorzystywać.

Continue reading “Regeneracja pojedynczych elementów układu silnikowego jest niezbędna do wydajnego funkcjonowania całego pojazdu” »

, , ,
[Top]

Uszkodzenie samochodu ciężarowego poza granicami kraju – co zrobić i na jakie koszty należy się przygotować?

Coraz więcej polskich kierowców wyrusza na jazdę po trasach międzynarodowych, które zapewniają dobre i kuszące zarobki. W tym przypadku należy się jednakże liczyć z faktem, że każdorazowa usterka samochodu może być trudnym do rozwiązania problemem, który może nas sporo kosztować. Na co dobrze jest zwrócić uwagę podczas awarii tira za granicą? Continue reading “Uszkodzenie samochodu ciężarowego poza granicami kraju – co zrobić i na jakie koszty należy się przygotować?” »
, ,
[Top]