Bo najważniejsza w życiu jest pasja. Nie powinniśmy żyć z dnia na dzień, powinniśmy coś mieć z życia

Jak by było, gdybyśmy żyli tylko życiem zawodowym. Takie życie na pewno by było dosyć żmudne, mało interesujące i strasznie smutne. Podejście do takiego właśnie życia mielibyśmy trochę mniej aktywne, gdyż bylibyśmy bardzo znudzeni tym, co może spotkać nas. W takim życiu nic by nam się nie zdarzało, bo wszystko byłoby dokładnie zaplanowane i uporządkowane. Rutyna zwalczałaby każdy impuls spontaniczności, a luźne myśli nie dryfowałyby po umyśle, gdyż byłyby całkiem bezproduktywne. Czy chcielibyśmy tak żyć?

żółty Seat

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Większość odpowie, że nie, bo co to za życie.sprawdź link (http://poltrading.com.pl/)Praca i nuda, dom, praca i tak powstałoby błędne koło. Wielu jednak powie inaczej, opowie się za takim stylem życia, gdyż jak jest wszystko zaplanowane, to nie stresujemy się bez sensu. Żyjemy mało spontanicznie, życie nas nie zaskakuje, nie ma bowiem niespodziewanych sytuacji – dobrych, ale też złych. To zależy pewnie od cech każdej osoby, ponieważ rośniemy w innym środowisku, mamy inne przykłady w domu czy wśród przyjaciół. To przekłada się na to, jak żyjemy, jak planujemy się rozwijać i w która stronę podążać.

Struktura naszej strony zaciekawiła Cię? A podane tu informacje? Jeżeli tak, to zachęcamy do nowego artykułu. Tam jest szalenie kompleksowa analiza (https://sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/osprzet_myjek_techkar/pistolety-krotkie-techkar,2,3546).

Przykład hobby – .

Niemniej, wydaje się, że jednak więcej jest ludzi, którzy sobie nie wyobrażają życia uporządkowanego. Takie coś mogłoby unieszczęśliwić ich. Co to za życie, powtarzalne i nudne. Każdy ma jakieś zainteresowania, każdy lubi robić coś innego w wolnym czasie, choć wydaje się, że można podzielić pewne zainteresowania i kategoryzować je. Tak więc mamy na przykład ogrodnictwo czy motoryzację (dla wielbicieli: tu dowiesz się więcej), mamy fanów sportu i gier komputerowych, mamy ludzi, którzy kochają wszelka aktywność, więc po pracy biegają, jeżdżą rowerem czy udają się na basen, zaś w weekend spotykają się ze znajomymi, żeby przykładowo pograć w piłkę czy kosza.

A jak do tych rewelacji ustosunkują się naukowcy? Według wielu badań, większość sądzi, że mając swoją pasję, którą potrafimy pielęgnować i trenować, to jesteśmy na drodze, żeby stać się ludźmi szczęśliwymi. Oczywiście, fakt, czy jesteśmy zadowoleni jest zależny w znacznym stopniu, od tego, jakimi jesteśmy ludźmi, jakie mamy doświadczenia życiowe, lecz ma na to również wpływ nasze podejście do dodatkowych zainteresowań. Tak więc pielęgnujmy swoją pasję, nieważne, jaką ona by była.