Czemu Bangkok to dobre miejsce na spędzenie letniego wypoczynku?

Rozstrzygnięcie o wyjeździe na wakacje zawsze napędza dylemat – po pierwsze nie mamy ochoty spędzać urlopu znowu nad Bałtykiem, a z drugiej strony nie mamy w planach tracić kroci oszczędności na luksusowe wakacje za granicą. Chyba dlatego „wczasy Bangkok” to najczęściej wyszukiwania w Internecie przez Polaków fraza? Niedrogo, egzotycznie i niezapomnianie.

Bangkok

Autor: Christopher Adams
Źródło: http://www.flickr.com
Bangkok to zamorska aglomeracja azjatycka, która łączy w sobie magiczne połączenie tradycji i postępu. To właśnie tutaj spotyka się tradycja Wschodu z Zachodem, a pęd współgra z wyciszeniem. To rzecz jasna widać gołym okiem, choćby na fotografiach, które wyświetlają się jako pierwsze w rezultatach wyszukiwania, gdy wyszukamy w Internecie frazy typu „wakacje Bangkok”, „wczasy Bangkok” –sprawdź. To miejsce bez dwóch zdań daje całą moc wrażeń w jednym – po pierwsze pełna mistyczności atmosfera klasztorów, pałaców, galerii, z drugiej tętniące energią zakamarki i bazary z orientalnymi aromatami ulicznych garkuchni, liczne centra handlowe, bogate pensjonaty i ogrom drobnych składzików. Nie da się wymazać z pamięci wycieczki do takiego bajkowego miasta.

Nie sposób nie wspomnieć o wspaniałych wybrzeżach, które są jednymi z atutów opisywanego kraju. Dzięki ofercie mnóstwa firm podróżniczych możemy powiązać podczas naszego wakacyjnego wypadu ogrom rzeczy razem – wypocząć na pięknej plaży, odwiedzić prawdawne zabytki, odwiedzić mistyczne buddyjskie klasztory i zakosztować kuchni w egzotycznym miejscu. Nic dziwnego, że przyjezdnych w tym miejscu pojawia się z roku na rok znacznie więcej, ponieważ wyjazd do tego miejsca nie wydaje się kosztowny, a jego multikulturowość nie da zapomnieć o takim urlopie.

bangkok

Autor: Shagshag
Źródło: http://www.flickr.com
W tym miesiącu jednymi z najchętniej wyszukiwanych na stronach biur podróży i innych były frazy „wakacje Bangkok”, „wczasy Bangkok”, „all inclusive Bangkok” i inne tego typu. Wszystkie z osób, które to piękne miasto mogły wpisać na listę odwiedzonych, opisuje także bardzo dobrze gościnność Tajów – link do serwisu. W tym kraju mieszkańcy są bowiem niezwykle uśmiechnięci, kulturalni i pozytywi.