Dlaczego warto spędzić Sylwestra nad morzem?

Jesień albo początek zimy to czas, kiedy zaczynamy myśleć nie tylko o zbliżających się świętach, ale również o Sylwestrze. Zastanawiamy się, w jaki sposób go spędzić, by pozostał w naszej pamięci przez długi czas i abyśmy świetnie się bawili. Jednym z doskonałych pomysłów jest Sylwester nad morzem. Nie każdy wyobraża sobie wyjazd nad Bałtyk w środku zimy, jednakże może być on naprawdę nadzwyczajny. Dlaczego warto właśnie tam spędzić ostatni dzień w roku?

Domki letniskowe

Autor: Sarah & Austin Houghton-Bird
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim z tego powodu, że możemy wynająć rewelacyjne domki na Sylwestra i wspólnie z najbliższymi bawić się do białego rana. Obiekty wypoczynkowe co roku aranżują wyśmienite zabawy sylwestrowe połączone z różnorodnymi atrakcjami, m.in. noworocznym ogniskiem nad brzegiem morza lub lampką szampana o dwunastej w nocy przy świetle księżyca odbijającego się w tafli wody. Takie przeżycia są niezapomniane i nigdy nie wyrzucimy ich z pamięci.

Co więcej zimą nad morzem jest zdecydowanie mniej turystów, można spacerować sobie bez tłoku na deptakach, podziwiać przepiękne okolice i oddychać świeżym, acz zimnym powietrzem. Do tego zimą jest o wiele więcej jodu w powietrzu, który znakomicie oddziałuje na nasze zdrowie. Morze zimą jest cudowne, jednak jak najbardziej nie możemy zapomnieć o cieplejszych ubraniach, ponieważ może trochę wiać. Aby wszystko poszło po naszej myśli i Sylwester był faktycznie udany, należy tylko znaleźć właściwe domki na Sylwestra.Na co zwrócić uwagę?

nowy rok

Autor: Amy Nelson
Źródło: http://www.flickr.com

Zwłaszcza na dogodne umiejscowienie, detale planowanej imprezy sylwestrowej, jedzenie, dodatkowe atrakcje i standard oferowanych domków. Powinny być ciepłe i wygodne, zwłaszcza, gdy zaplanujemy wyjazd (zobacz: wakacje jordania) z maluchami. Nikt nie chce mieszkać w wychłodzonych domkach i leczyć się z dokuczliwego przeziębienia albo męczyć z katarem, a przyjemnie odpoczywać i cieszyć wspaniałą zabawą w tę jedyną noc w roku.

Jak widzisz nie tylko letnią porą można spędzić doskonały czas nad morzem. Warto jest przemyśleć sprawę Sylwestra nad Bałtykiem, by zagwarantować sobie wyśmienity czas z bliską osobą. Pamiętajmy tylko o wybraniu miejsca noclegowego, które spełni nasze wymagania pod względem jakości, a na pewno nie będziemy żałować tego wyjazdu i z chęcią powtórzymy to za rok. Sylwester nad morzem warto chociaż raz przeżyć.