Dobre kurtki na zimę

Zbliża się sezon sportów zimowych, dlatego już dzisiaj warto się się do tego odpowiednio przygotować.
Na zimowy wyjazd na pewno przyda się bielizna termoaktywna, jaka odprowadza wilgoć od ciała.

Następna warstwa konfekcji gromadzi ciepło. Żeby to wszystko mogło działać porządnie, nasze ciało powinno być osłonięte przed śniegiem i wiatrem atakującymi nas w zimie bez skrupułów.

To zagadnienie okazało się dla Ciebie interesujące? Sprawdź też podobne serwisy na ten omawiany wątek, które na pewno są podobnie wciągające.

Dobra kurtka nie jest tania, jednakże bardzo dobrze sprawdzi się w wielu różnych wypadkach.

Ubiór narciarski musi być nie tylko wodo i wiatroodporny, ale równocześnie oddychający. W innym razie turysta szybko się w nim spoci, a przemoczone okrycie zacznie go ziębić, zamiast trzymać ciepło. Na rynku osiągalne są surowce przekazujące świetną izolację termiczną, wodoodporność i przewiewność w nawet nadzwyczaj szkodliwych warunkach pogodowych. Kurtki sportowe zdołają być użytkowane do trekingu, czy wspinaczki. Kurtki górskie mogą być dłuższe i krótsze. Warto mieć na uwadze, że na deskach nierzadko jeździmy pochyleni i wskazane jest, aby kurtka – kontynuuj – była raczej dłuższa. Przydadzą się także drobne gadżety jak szmatka do okularów, kieszonka na skipass.
Przy każdej aktywności fizycznej niezwykle pomocne okażą się zegarki Garmin. Przyrząd dokładnie śledzi pokonywany dystans, uzyskiwaną prędkość i liczbę spalonych kalorii, pozwalając monitorować realizowanie swoich celów.
morza

Źródło: pixabay.com
Morze Bałtyckie

Autor: NRMA Motoring and Services
Źródło: http://www.flickr.com
Charakteryzuje się ogromną łatwością eksploatacji.

By rozpocząć bieg, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Podczas biegu zegarek wyświetla dane dotyczące pokonanego dystansu i zdobytej szybkości. Można także uwidocznić wielkość spalanych kalorii.