Dokąd na zasłużony odpoczynek?

Ostatnimi czasy widać autentyczny boom na Tajlandię, która właśnie o tej porze roku przeżywa największe oblężenie. Przed podróżą do hałaśliwego Bangkoku oraz na rajskie plaże sprawdźcie, jak zaplanować urlop, ażeby nie przepłacić.
W czasie, gdy ogarnięta chłodem Europa zimuje, Tajlandia kwitnie w pełnym słońcu.

Właśnie dlatego będzie to optymalny okres, aby wyruszyć w podróż do odległej Azji Południowo-Wschodniej a także wypocząć od hulających na Starym Kontynencie śnieżnych zamieci.

Kliknij bez strachu ten link a przekonasz się, że w najświeższym źródle (www.hotelmikolajki.pl/pakiety) opublikowano niesamowicie ciekawe informacje. One także są emocjonujące.

Od początku listopada do lutego w Tajlandii dominuje pora ciepła oraz sucha, w największym stopniu przyjazna dla tułacza. Nie będzie tak upalnie jak w gorących miesiącach i, co najistotniejsze, rzadko pada deszcz. Słowem, jest to idealna pogoda na SPAcery po rajskich wybrzeżach, trekking po porośniętych gęstą roślinnością parkach narodowych, zwiedzanie niezwyczajnych świątyni buddyjskich oraz poznawanie egzotycznej kultury a także smaków dalekiej Azji. Jeżeli chodzi o wakacje Tajlandia będzie doskonałym wyborem!

Białystok nocą

Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
W Tajlandii, inaczej aniżeli w Europie, wyróżnia się 3 pory roku: suchą oraz gorącą (marzec-maj, a temperatura powietrza częstokroć przewyższa 40 stopni Celsjusza), wilgotną oraz gorącą (zachodzi od czerwca do października, a wilgotność powietrza oscyluje w granicach 97%) i trwającą obecnie porę ciepłą oraz suchą, kiedy to temperatura przypomina tę, jaka zachodzi latem na Starym Kontynencie.

Po więcej informacji serdecznie zapraszam na (https://naturalhotel.pl/) tęstronę internetową. Nie wahaj się – polepsz swoją wiedzę na temat opracowany w tekście.

Optymalna pora na wycieczkę do Tajlandii zaczęła się w listopadzie i potrwa do połowy lutego.

Dokładnie w tym okresie można cieszyć się pełnym słońcem, relatywnym brakiem opadów a także przyjemną dla zwiedzania oraz relaksu temperaturą. W tymże czasie polecana także jest wycieczka do Ziemi Świętej.