Duże korki w miastach zazwyczaj w godzinach szczytu to powoli staje się normalność

Zakorkowaniu ulega coraz więcej ulic, dojazd po pracy do domu znacznie wydłuża się, a to wywołuje pośród kierowców coraz większą frustrację. Z tego powodu coraz większa liczba decyduje się na dojazd albo komunikacją miejską, lub też podejmuje decyzję by zamienić auto na rower.
Okazuje się to tym bardziej dobre rozwiązanie, jeśli odległość między miejscem zamieszkania a pracą nie okazuje się zbyt duża.

spodenki piłkarskie

Autor: Bil Kleb
Źródło: http://www.flickr.com
Przesiadając się z auta na rower zaoszczędzamy nie jedynie czas, który musielibyśmy stracić stojąc w korkach, lecz pieniądze, o korzystnym wpływie na nasze zdrowie już nawet nie mówiąc. Bardzo wielu dostrzegło te korzyści i w teraźniejszym czasie dobre rowery miejskie okazują się ogromnie ochoczo zakupowane.
Morze, Bałtyk, Ustka

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jasne że ta zmiana nie dotyczy tylko męskiej części kierowców. Kobiety również powolutku zaczynają zauważać korzyści takiej zamiany i tak samo ochoczo postanawiają przesiąść się właśnie na rower. Warto powiedzieć, iż niesłychanie popularnym i niezwykle chętnie przez nie nabywanym jest w teraźniejszym czasie rower miejski damski retro Udało mu się już zdobyć serca bardzo wielu kobiet, a sprzedaż tego modelu cały czas wzrasta.
Wśród mężczyzn z kolei bardzo dużą furorę zdobył klasyczny rower miejski męski.

Jeśli zaciekawiła Cię ta kwestia, bez obaw przeczytaj też to unikalne www (https://www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-tanca-towarzyskiego/), ponieważ zobaczysz tam bardzo atrakcyjne informacje.

Bardzo dobrze sprawdza się w czasie wielkich korków i okazuje się coraz częściej wybierany jako najwłaściwszy środek lokomocji do pracy.

Powinno się zrezygnować z samochodu i przesiąść się na rower. Nie jedynie okaże się to tańsze i mniej frustrujące wyjście, ale również zdrowsze tak samo dla nas osobiście jak również dla środowiska.