Egzotyczna wyprawa w słoneczne, urocze zakątki

Wycieczka w ciepłe zakątki to doskonały pomysł na wypoczynek zarówno w lecie, jak i w zimie. Dobrze jest zdecydować się na egzotyczne miejsce, by poznać nową kulturę, obyczaje, roślinność czy kuchnię.
Jeśli śnią nam się przepiękne krajobrazy, wybujała roślinność oraz egzotyka, zdecydujmy się na Sri Lankę.

opinie
Jest to malownicza wyspa usytuowana na oceanie Indyjskim. Warto polecieć na tę wyspę z najlepszym biurem turystycznym, ponieważ dzięki niemu zwiedzimy wszystko, co należy. Jeśli jeszcze wybierzemy ofertę Sri Lanka (zalecamy tą stronę) last minute, na pewno będzie niedrogo. Należy jedynie dopasować termin urlopu do terminu wyprawy i ruszać po nieznaną przygodę. Sri lanka jest przez cały rok zielona, dlatego dobrze jest udać się tam zimą, gdy mamy dość chłodu i śniegu za oknem. Jeśli naszą namiętnością jest fotografowanie, z pewnością piękna egzotyczna roślinność bądź górzyste tereny dostarczą nam wielu inspiracji.
sri lanka last minute

Autor: Mekanoide
Źródło: http://www.flickr.com
Niesłychanym bogactwem tego zakątka globu są szlachetne kamienie, jak ametyst, czy rubin. Znajdziemy tu również cenne zabytki kultur dalekiego wschodu jak również skalne malowidła, Pałace lub liczne świątynie. Fani słonecznych kąpieli oraz błogiego odpoczynku odnajdą tu wiele piaszczystych, otoczonych palmami plaż, z których podziwiać możemy rafy koralowe. Ze Sri Lanki niedaleko będzie już na Malediwy, tam najpiękniejsze plaże na świecie kuszą każdego zwiedzającego. Taka wycieczka będzie niezapomniana.

Rzecz jasna Sri Lanka oczaruje nas wspaniałym, świeżym jedzeniem, w którym dominować będą ryby i owoce morza. Jeśli zatem pożądamy słońca i niespotykanych widoków Sri Lanka last minute jest świetną szansą. Przywieziemy stamtąd entuzjazm i piękne zdjęcia.