Tag Archives: Faktura

Faktura

Stawka związana z podatkiem liniowym – ile obecnie wynosi? Dowiedź się, aby nie mieć problemów z US

W naszym kraju, ale na szczęście nie jedynie u nas, należy opłacać podatki. Ale jest mnóstwo ludzi, którzy stale posiadają jakieś „ale” gdy mowa o podatkach. Każda osoba twierdzi, że podatki są do bani i że jednak powinniśmy wymyślić jakiś inny sposób na, to żeby wspierać nasz kraj. Ale nikt nie wpadł jeszcze na coś innego. Tak, więc wszyscy te podatki płacimy. Jest jednak pewną trudność, co do wyboru rozliczania się z krajem.

Continue reading “Stawka związana z podatkiem liniowym – ile obecnie wynosi? Dowiedź się, aby nie mieć problemów z US” »

, ,

Jakimi metodami można ochraniać istotne dokumenty prywatne i firmowe, jak najlepiej je można niszczyć

Każdego dnia w naszych domach i biurach będą się pojawiać tysiące bardziej lub mniej ważnych dokumentów. Wiele z nich będzie potrzebnych przez krótki okres czasu, i później nadają się do wyrzucenia, inne zgodnie z przepisami przechowywać należy przez kilka czy nawet kilkadziesiąt lat. Jednak nawet one w pewnym momencie stracą na ważności i będzie możliwość pozbycia się ich.

Continue reading “Jakimi metodami można ochraniać istotne dokumenty prywatne i firmowe, jak najlepiej je można niszczyć” »

, ,
[Top]