Fenomenalny jeans!

Trendy przychodzą i odchodzą, a nasza szafa co chwila wymaga małej transformacji. Pastele, printy, skóra, rurki – wszystko przemija, wraca i tak w koło Macieju. W tym szaleństwie jest jednak jedna metoda. Podstawą jest przygotowanie „bazy”, do której zaliczamy ubrania nigdy nie wychodzące z mody. W przypadku bazy najważniejsza jakość, gdyż mają nam służyć nie przez sezon, a lata. Takim elementem, w który warto zainwestować zdecydowanie są dobrej jakości jeansy.

Na półkach sklepowych znajdziemy dwie marki, którym warto poświęcić uwagę.

Spodnie jeans

Autor: fervent-adepte-de-la-mode
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą z ich jest Pepe Jeans. To marka, która wzbudza wyraźne skojarzenie: Londyn. (sklep internetowy lee) I nie ma w tym nic dziwnego bo to właśnie w Londynie w latach 70tych stawiała swoje pierwsze kroki. Jak sama nazwa mówi, Pepe Jeans stawia na modne oraz dobre jakościowo jeansy, oraz sporo innych ubrań wykonanych z tego wygodnego materiału. W każdej kolekcji znajdziemy nowe propozycje niebanalnych rzeczy do noszenia na co dzień, obok których nie da się przejść obojętnie. London Look to styl zaczerpnięty z londyńskich ulic – luźny i nieformalny. Wszystko po to by pokazać nie tylko swój styl, lecz i temperament. (spodnie jeansowe damskie) Pozwólmy więc ubraniom mówić za nas i postarajmy się o dżinsy tej marki. Jeansy Pepe jeans to świetny, oryginalny produkt oraz dobra jakość w korzystnej cenie.

Warto też zajrzeć do Mustang jeans, firmy która od lat przoduje w produkcji jeansów.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę naszym interesującym opisem? Świetnie. Zatem zapraszamy – kliknij link i przejdź do następnej strony po detale.

Gdy wypatrujemy jeansów, o dobrej jakości tkanin oraz wykończeniu Mustang będzie strzałem w dziesiątkę. Poczujmy więc magię popularności stylu Mustang jeans na własnej skórze!

Możemy mieć pewność, iż spodnie jeansowe z wyższej półki będą się długi czas opierać efektom zużycia. (kurtka wrangler) Na długo zachowają kolor i fason, tym samym zaoszczędzając nam nieprzyjemnych niespodzianek jak np. nieestetyczne wypychanie to tu, to tam. Spodnie z jeansu to w końcu bardzo popularny element stroju, a większość z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie bez nich codziennego funkcjonowania! Idealnie „leżące” jeansy to absolutny klasyk każdej szafy!