Gdzie wybrać się na urlop marzeń

Jeszcze do niedawna dla Polaków największych marzeniem było to, by pojechać do Niemiec. Oczywiście część Polaków emigrowała do Chicago, to nie wszystkich było na to stać. A teraz nikogo nie zaskakuje to, że można wybrać się do Paryża, czy pojechać do Portugalii.

Grecja

Autor: Alessandro Bonvini
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnio wielu Polaków obiera kurs na Grecję. Grecja to państwo, które po sporym kryzysie w ostatnich latach powoli zaczyna znów wracać do formy. Coraz więcej turystów wraca do greckiego świata, bo jest, gdzie wyruszać. Grecja wodzi na pokuszenie swą gościnnością, wyśmienitym jedzeniem i przepięknymi warunkami przyrody. Każdy, kto chociaż raz był w greckim hotelu dobrze, wie, że wysokie standardy są trzymane nawet w małych hotelikach. Grecy są mili i chce się tam zostać, bo pogoda dopisuje wręcz bez przerwy. Dlatego kiedy w Polsce robi się szaro i buro, nie pozostaje nam nic innego jak znalezienie którejś oferty last minute i mknąć na jakieś fantastyczne greckie wyspy.

Ciekawe rozwiązanie na wczasy

Egipt

Autor: Pavlo Hryhorash
Źródło: http://www.flickr.com

Każda osoba, która leci na wczasy do ciepłych krajów dobrze wie, że trudno jest wybrać spośród ogromu ofert różnych biur podróży. Wiele osób decyduje się na zrobienie wycieczki na własną rękę. Niesamowicie przyjemnym kierunkiem jest Egipt. Np. kusi wycieczkami z biur podróży, ale też okaże się świetnym krajem, w chwili, gdy samodzielnie zdecydujemy się ogarnąć sobie wczasy. Egipt poza wspaniałymi zabytkami, ma w sobie jeden bardzo ważny aspekt, wręcz najistotniejszy dla niejednego z naszych rodaków, a jest to piękna pogoda. Każdy, kto wybiera się na wczasy chce się cudnie opalić. Egipt jest wspaniałym miejscem dla znajomych, którzy chcą przeżyć przygodę.

Można pojeździć na pustyni na wielbłądzie, zakupić nurkowanie Activ Tour w okolicy rafy koralowej. Oczywiście każda atrakcja kosztuje, ale są to koszty, które zdecydowanie trzeba ponieść. Wspomnienia będą na zawsze. Co ciekawe Egipt (www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Egipt:1) jest miejscem, do którego chce się wracać. Powodem jest to, że to niezmiernie ciekawy kraj dla turystów, a poza tym za jednym razem nie uda się wszystkiego ogarnąć. Tak, więc do Egiptu chce się wracać, żeby zobaczyć jeszcze więcej niż za pierwszym razem, ale pozostawiając sobie dużo na kolejny raz. Tak, więc nie ma, co się głowić a ruszać w drogę. A jeśli brakuje nam środków, to zawsze możemy trochę odłożyć przez trzy miesiące i wtedy szukać wycieczki i ruszać do Egiptu.