Jedziesz do obcego miasta? Sprawdź nasze porady

W czasie wyjazdu służbowego do dalszego miasta najczęściej wypożycza się samochód. Pozostaje pytanie jakie auto będzie najlepsze, kiedy chcielibyśmy je wypożyczyć na dłuższy czas? Czy najlepsze jest auto niemieckie, czy też z Francji? Sedan czy hatchback? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w artykule.

samochód

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór aut jest bardzo duży, dlatego o radę poprosiliśmy pana Jana, którego firma ma bardzo dużą flotę samochodów i dużo spostrzeżeń w tej kwestii.

Wszystko zależy od zawodu

Jak mówi nasz rozmówca, sporo zależy od wykonywanej profesji. Całe szczęście wybór jest spory i na rynku jest sporo ofert jak przykładowo wynajem samochodów w Krakowie, gdzie można wynająć jedno z ponad 40 samochodów i dopasować je do profesji. Jeśli jest to np. finansista, to na pewno nie powinien wynajmować najtańszego auta jak Ford Fiesta czy inne samochody miejskie. Również auto typu kombi nie jest dobrym rozwiązaniem. Co najlepiej wybrać? Z pewnością przynajmniej coś ze średniej klasy w wersji sedan lub też hatchback. Najlepiej się prezentują ciemne kolory, jak czarny czy niebieski. Mówiąc konkretniej auta takie jak Opel Vectra, Skoda SuperB czy Toyota Avensis są minimum o którym mówimy. Więcej można zobaczyć co oferuje Rentcar w Krakowie na oficjalnej stronie.

Jeśli ktoś jest dajmy na to sprzedawcą czy handlowcem to nie ma potrzeby zwracać aż takiej uwagi na prezencję.

Zainteresował Cię nasz wpis? Przejdź zatem w poniższy link, dowiedz się, czy następne notki także Cię wciągną. Mamy nadzieję, że tak.

W tym przypadku spokojnie może wypożyczyć auto – www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/weze_do_myjek_techkar/weze_kanalizacji_techkar/weze_kanalizacji_20m_techkar,2,3602 – kombi, które dodatkowo będzie się przydawało podczas załatwiania spraw w mieście.

Pojemność też jest istotna

auto miejskie

Ważne jest by zdecydować się na silnik w zależności od tego, ile kilometrów chcemy zrobić. Kiedy zamierzamy przejechać mało kilometrów, to z pewnością możemy zdecydować się na auto z jednostką benzynową. Jednak jeśli chcemy sporo podróżować, to najrozsądniej na pewno wybrać diesla. Niewiele spalają i są w zasadzie doceniane przez znaczną część kierowców, dlatego wiele wypożyczalni ma ich więcej na stanie.

Nie zapominajmy o wyglądzie

Taka wycieczka to też szansa na wypożyczenie auta, które nam się podoba. Przez to możemy przekonać się w rzeczywistości jak jeździ i mieć trochę zabawy z podróży służbowej.