Które atrakcje czekają na Ciebie w pięknym mieście stu mostów?

Wiesz może, jakie polskie miasto jest oficjalną Europejską Stolicą Kultury 2016? Nie jest to ani Warszawa, Łódź czy miasto Smoka Wawelskiego. Tym miastem jest dolnośląskie miasto nad Odrą – Wrocław.

uprawa winogron

Autor: Pipers Brook Vineyard Media
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to cudowne, stare (prawa miejskie otrzymało ok. 1214r.) krajowe miasto, które z pewnością należałoby odwiedzić.
W niniejszym pięknym mieście stu mostów – one także mogą być wizytówką Wrocławia, przed II wojną światową było ich ok. 300, jesteś w stanie odwiedzić mnogość urozmaiceń, np.: znany z telewizyjnego programu „Z kamerą wśród zwierząt” ogród zoologiczny, znajdujący się blisko Park Szczytnicki i Ogród Japoński, wspaniały wrocławski rynek czy jedyną w swoim rodzaju fontannę. Żeby odwiedzić te wszystkie miejsca, najlepiej zatrzymać się blisko nich, sprawdź więc w którym miejscu mogą być wolne pokoje na tani nocleg – hotele w zakopanem w centrum wroclaw, może zaciekawią Cię również hostele Wrocław centrum. Jest ich multum, więc na pewno znajdziesz którykolwiek tani hostel Wrocław.

Nie wahaj się – aktualny artykuł (http://www.naturalhotel.pl/salon-relaksu) już pojawił się na naszej podstronie. Wejdź w podany link i wówczas znajdziesz ogrom dodatkowych treści na temat tego ciekawego materiału.

Nie musisz przecież płacić za nocleg równowartości własnych comiesięcznych pensji.

wizja - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Będąc w tym mieście koniecznie powinnaś zobaczyć Panoramę Racławicką i Ostrów Tumski. Jeżeli natomiast bardziej niż unikatowe w swoim rodzaju relikty interesują Ciebie współczesne budowle, to tutaj możesz obejrzeć najwyższy budynek w Polsce, mający 212m wysokości, w którym na 49 piętrze zamieszczono punkt obserwacyjny. Nie czekaj więc, włącz notebook i znajdź w Internecie gdzie można znaleźć noclegi Wrocław centrum. W niniejszym mieście nad Odrą jest ich wiele.

Jeśli interesuje Cię którakolwiek mniej kosztowna propozycja, spróbuj wyszukać hostele wrocław centrum. W Sieci są dziesiątki ofert na tani hostel Wrocław. Wystarczy tylko odrobina chęci, a bez problemu wyłowisz odpowiednie miejsce.