Tag Archives: Lakier

Lakier

Jak może wyglądać przyszłość starszych pojazdów, jak się zabrać za renowację zabytkowego wozu.

Większość zwykłych, popularnych pojazdów po przejeżdżeniu jakiegoś czasu w pewnym momencie będzie oddawana na złom. Będzie to wynikać z faktu, że wartość ich jest tak niewielka, że zwyczajnie nie opłaca się ich dalej w żaden sposób naprawiać. A z kolei oddanie na złom jest jedynym legalnym sposobem na to, żeby w zgodzie z prawem można się było pozbyć starego wraku.

Continue reading “Jak może wyglądać przyszłość starszych pojazdów, jak się zabrać za renowację zabytkowego wozu.” »

, , ,

porządnie utrzymane i zadbane auto

Ażeby upajać się dobrze utrzymanym i schludnym autem nie wystarczy regularnie jechać na myjnię, należy jeszcze należycie ochraniać lakier. Sama woda to częstokroć za mało, aby pozbyć się z nadwozia każdych zanieczyszczeń. Wystarczy jednak użyć szampon. Umyty lakier należałoby zabezpieczyć.

Continue reading “porządnie utrzymane i zadbane auto” »

, ,
[Top]

Konserwacja auta – pasty, lakiery – w jaki sposób robić to właściwie?

Nowiutki samochód odjeżdżający wprost z salonu dealera, jest godny podziwu, lśniący i bez skazy. Niestety, w podczas użytkowania samochodu, zawsze na jego karoserii pokażą się drobne niedoskonałości. Staje się tak dlatego, że lakier naszego pojazdu w czasie użytkowania jest poddawany stałej obróbce ściernej, której z reguły żadnym sposobem nie jesteśmy w stanie zapobiec.

Continue reading “Konserwacja auta – pasty, lakiery – w jaki sposób robić to właściwie?” »

, ,
[Top]