Tag Archives: maszyny

maszyny

O czym winni pamiętać wszyscy młodzi panowie którzy interesują się majsterkowaniem i w garażach swoich tatusiów tworzą prototypy nowych sprzętów

W ostatnich dniach wiele się mówiło w dziennikach informacyjnych o szesnastolatku, który wpadł na niebanalny, a jednocześnie zwariowany pomysł. A mianowicie, wymyślił, a później zbudował takiego drona, który nie dosyć, że lata, to jeszcze strzela z broni. I świat z pewnością nie dowiedziałby się o takim wyczynie, gdyby niedorosły mężczyzna nie zamieścił stosownego filmiku na YouTube.

Continue reading “O czym winni pamiętać wszyscy młodzi panowie którzy interesują się majsterkowaniem i w garażach swoich tatusiów tworzą prototypy nowych sprzętów” »

, ,

Urządzenia pakujące

Każda firma bez względu na branżę w której działa, musi mieć stosowne zaplecze związane z opakowaniami. Trudno wyobrazić sobie kupowanie takich produktów, jak przykładowo nabiał albo napoje zwyczajnie luzem – to niepraktyczne i niehigieniczne.

Continue reading “Urządzenia pakujące” »

, ,
[Top]

Oferta firmy sprzątającej obejmuje rozmaite prace porządkowe, jak chociażby mycie okien, bądź usuwanie śniegu z zadaszenia.

, , ,
[Top]