Mielno jako cudowna miejscowość wypoczynkowa

By odpowiednio wypoczywać w okresie urlopów, już dzisiaj należy dbać o to, aby zagwarantować sobie odpowiednie miejsce.
Mielno to świetna miejscowość nadbałtycka, leżąca w województwie zachodniopomorskim, na centralnym wybrzeżu, 12 km od Koszalina, nad Jeziorem Jamno.

Pobyt

Autor: blmurch

Cudowne piaszczyste plaże Mielna co roku ciągną tysiące turystów spragnionych morza i słońca. Nadbałtycka promenada w Mielnie to nie tylko miejsce spacerów i spotkań turystów, ale także znakomity punkt zapewniający pamiętne nadbałtyckie widoki. Świetną alternatywą dla wczasowiczów pragnących niekrępujących warunków jest propozycja Mielno domki. Takie miejsce jest przede wszystkim ważne dla ludzi przyjeżdżających na urlop z pociechami. Komfortowe domki położone blisko piaszczystej, szerokiej plaży okażą się świetną opcją dla indywidualnych pokoi w hotelu.
Niewątpliwie największą atrakcją Mielna jest schludna, monitorowana plaża, dookoła której ulokowały się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki. Jest tutaj również przystań. Na długości plaży ciągnie się, jak w wypadku wielu polskich miejscowości nadmorskich, ciekawa promenada spacerowa, latem gwarna i barwna, na której uwagę zwraca monument morsa.
apartamenowiec

Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Oceanarium w Mielnie to niewielki budynek, w jakim nagromadzonych jest sporo ryb, podwodnych roślin i zwierząt. Istotną atrakcją oceanarium są rekiny, i piranie. Obiekt jest czynny w okresie letnim.

Pobliża Mielna są także wabikiem dla tropicieli militarnych zagadek, gdyż w pobliskich lasach znajdują się mnogie bunkry, podziemne budowle militarne i schrony. Przez Mielno biegnie wiele ścieżek rowerowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*