Mielno jako cudowna miejscowość wypoczynkowa

By odpowiednio wypoczywać w okresie urlopów, już dzisiaj należy dbać o to, aby zagwarantować sobie odpowiednie miejsce.
Mielno to świetna miejscowość nadbałtycka, leżąca w województwie zachodniopomorskim, na centralnym wybrzeżu, 12 km od Koszalina, nad Jeziorem Jamno.

Pobyt

Autor: blmurch
Cudowne piaszczyste plaże Mielna co roku ciągną tysiące turystów spragnionych morza i słońca. Nadbałtycka promenada w Mielnie to nie tylko miejsce spacerów i spotkań turystów, ale także znakomity punkt zapewniający pamiętne nadbałtyckie widoki. Świetną alternatywą dla wczasowiczów pragnących niekrępujących warunków jest propozycja Mielno domki.

Warto obejrzeć inne nasze serwisy (https://www.astorhotel.pl/oferty-specjalne/ferie-zimowe-nad-morzem/), żeby przeczytać inne fascynujące informacje na ten temat. Nie czekaj więc i kliknij tutaj!

Takie miejsce jest przede wszystkim ważne dla ludzi przyjeżdżających na urlop z pociechami. Komfortowe domki położone blisko piaszczystej, szerokiej plaży okażą się świetną opcją dla indywidualnych pokoi w hotelu.

Niewątpliwie największą atrakcją Mielna jest schludna, monitorowana plaża, dookoła której ulokowały się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki. Jest tutaj również przystań. Na długości plaży ciągnie się, jak w wypadku wielu polskich miejscowości nadmorskich, ciekawa promenada spacerowa, latem gwarna i barwna, na której uwagę zwraca monument morsa.
apartamenowiec

Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Oceanarium w Mielnie to niewielki budynek, w jakim nagromadzonych jest sporo ryb, podwodnych roślin i zwierząt. Istotną atrakcją oceanarium są rekiny, i piranie. Obiekt jest czynny w okresie letnim.

Pobliża Mielna są także wabikiem dla tropicieli militarnych zagadek, gdyż w pobliskich lasach znajdują się mnogie bunkry, podziemne budowle militarne i schrony. Przez Mielno biegnie wiele ścieżek rowerowych.