Nadchodzą wakacje – duża część rodaków będzie chciała wybrać się nad polskie morze, gdyż mamy do Bałtyku ogromny sentyment

Pomimo tego iż w obecnych latach mamy możliwość jeździć po całym świecie i lecieć choćby na Bahamy lub Kanary, to wciąż pokaźna grupa rodaków wybiera odpoczynek nad Bałtykiem.

I nie wynika to z braku środków finansowych. Po prostu lubimy nasze morze.
wakacje rowy

Autor: Torrey Wiley
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wyjazd na urlop nad morze bałtyckie, to każdy ma inne preferencje. Niektórzy wolą większe miasteczka, gdzie bywają imprezy i inne atrakcje. Zwykle taką potrzebę przyjmują nastolatkowie. Bywają też tacy, którzy nad Bałtyk wybierają się, żeby zrelaksować się albo aby spędzić przyjemne oraz rodzinne wakacje – wobec tego preferują niewielkie wioski, gdzie jest cicho. Zwykle mowa o parach z malutkimi szkrabami, które na co dzień żyją w dużych aglomeracjach i w czasie urlopu pragną uciec przed zgiełkiem i wiecznym pośpiechem. Chcą przez ten czas poleżeć na piasku, wraz z oseskami stawiać zamki z piasku i nieśpiesznym krokiem chodzić na obiad na pyszną rybkę w pobliskiej smażalni. Jeżeli szukamy fajnego miejsca na wakacje, możemy wytypować Rowy.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zatem gorąco zapraszamy do następnych naszych wątków, które będą o podobnej dziedzinie.

Jest to nadbałtycka wioska, która znajduje się nieopodal Ustki, przy urokliwym jeziorze Gardno oraz na granicy Słowińskiego PN. Możemy znaleźć tu hotele lub domki kempingowe. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Zatem jeśli mamy zamiar spędzić przyjemne wakacje Rowy są najlepszym miejscem na mapie naszego wybrzeża. Miejsce nas nie rozczaruje. Zrelaksujemy się tu trochę oraz naładujemy akumulatory przed powrotem do pracy i codzienności.