Najbardziej nowoczesna technika w nagrywaniu z lotu ptaka

Coraz to bardziej nowoczesna technologia wchodzi we wszelkie dziedziny życia, dotyczy to także fotografiki, bądź filmowania.
Filmowanie z powietrza rozmaitych przedmiotów, wydarzeń, czy uroczystości cieszy się aktualnie coraz to większą wziętością.

Polega to ogólnie rzecz określając, na utrwalaniu filmów z różnej, bardziej intrygującej perspektywy.

filmowanie dronem miasta

Autor: Raghavendra Bhat
Źródło: http://www.flickr.com
Fani dronów muszą wiedzieć, że w Polsce miejsc w których można użytkować powierzchnię powietrzną do pilotowania bez większych limitów nie jest wcale za dużo. Obejmują one zaledwie obręby poza większymi miejscowościami, z dala od lotnisk, nie znajdujące się w militarnych rejonach lotniczych i nie znajdujące się na terenach parków narodowych i rezerwatów, także znajdujące się poza rejonami, jakich użytkowanie regulują szczególne przepisy. Na wideofilmowanie Kraków z powietrza oferta Dronmaster w obszarze miasta należy posiadać odpowiednie koncesje. Nie ma ważności czy osoba obsługująca drona jest amatorem, czy zawodowcem, oraz w jakim celu odbywa się lot.
Nagrania z powietrza są również stosowane w czasie imprez masowych, takich jak występy, pikniki, bądź festiwale. Jak w pozostałych przypadkach takie filmy gwarantują ciekawe, niezwykłe i zwracające uwagę nagrania, jakie potrafią posłużyć do celów reklamowych i promocyjnych.

Szukasz kolejnego materiału na prezentowany tu problem? Jeżeli tak, to ten wyczerpujący artykuł (http://www.aquablendpolska.com/katalog/hodowla-cielat-w-zimie,394.html) na 100% także uznasz za satysfakcjonujący.

/J]

Filmowanie dronem wywołuje uznanie nieprzeciętnymi ujęciami, interesującą perspektywą, także innym spojrzeniem na kamerowany, bądź fotografowany cel.
Wybierając ten rodzaj pamiątki każdy posiada gwarancję doskonałych ujęć, które będą niesamowitą pamiątką na sporo lat.