Tag Archives: nieruchomości

nieruchomości

Potrzebujesz specjalisty geodezji? Szukaj propozycji usług w sieci i zatrudnij najlepszego profesjonalistę

Usługi geodezyjne są niezwykle różnorodne, dzięki czemu przydają się w wielu sytuacjach życiowych. Pomoc geodety jest niezastąpiona przy postępowaniach spadkowych, jak także przy wszystkich pomiarach czynionych przed planowanymi inwestycjami budowlanymi. W wypadku, gdy niezbędny nam jest geodeta, warto postarać się o znalezienie rzetelnego specjalisty.

Continue reading “Potrzebujesz specjalisty geodezji? Szukaj propozycji usług w sieci i zatrudnij najlepszego profesjonalistę” »

,

Sprawdzenie dewelopera przy zakupieniu nowego mieszkania deweloperskiego

, , ,
[Top]

Czym jest wspólnota mieszkaniowa i w jaki sposób zarządza się nieruchomością wspólną?

Wspólnota mieszkaniowa jest tworzona poprzez wszystkich właścicieli, jakich lokale znajdują się w składzie wyznaczonej nieruchomości. Wspólnota mieszkaniowa wynika z mocy prawa, wobec tego nie jest potrzebna żadna umowa czy uchwała między właścicielami. Dzisiaj wyróżniamy małą i wielką wspólnotę mieszkaniową. Jeśli liczba lokali w posiadłości jest mniejsza aniżeli siedem, wówczas mamy do czynienia z drobną wspólnotą mieszkaniową. Jeżeli jest większa niż siedem, wtenczas powiadamy już o istotnej wspólnocie mieszkaniowej.

Continue reading “Czym jest wspólnota mieszkaniowa i w jaki sposób zarządza się nieruchomością wspólną?” »

, , , , , ,
[Top]

Nowe domy w których na pewno będzie się świetnie mieszkało na terenie Wrocławia.

W tym roku na Dolnym Śląsku prognozuje się wykonanie licznych inwestycji z branży nieruchomości. W to zaliczają się chociażby nowe mieszkania w których z pewnością będzie się świetnie mieszkało we Wrocławiu. Z tego powodu, kiedy ktoś planuje zakup tego typu mieszkania, a dotychczas nie powziął stosownych kroków z tym powiązanych to ma obowiązek prędko się tym zainteresować. Sporo mieszkań może być albowiem już pozajmowanych. Zwłaszcza, kiedy chodzi o wyjątkowo sławne dzielnice Wrocławia.

Continue reading “Nowe domy w których na pewno będzie się świetnie mieszkało na terenie Wrocławia.” »

, ,
[Top]