Niesztampowe pomysły na upominki, przykłady

Kiedy chcemy dać komuś naprawdę oryginalny upominek, to pożegnajmy się z gadżetami, które każdy ma na wyciągnięcie ręki. Postawmy coś ciekawszego. Idealnym pomysłem będzie lot paralotnią. Tego typu podniebne pomysły na bank okażą się czymś niezapomnianym. Dziś w różnych miejscowościach możemy kupić taki lot, trzeba tylko się rozejrzeć i mamy pewność, że solenizant będzie miał wspaniałą imprezową niespodziankę.

lot paralotnią

Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepiej taki prezent podarować komuś, kto jeszcze nie miał możliwości latać na paralotni. Taki pierwszy lot, kiedy osoba unosi się w powietrze i czuje powiew wiatru na skórze i w dodatku może podziwiać widoki widoki, na pewno będzie długo w jego pamięci. Sprawdź !

Coś, czego nigdy nie zapomnisz

lot paralotnią w górach

Autor: weisserstier
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz zrobić komuś niespodziankę, nawet nie z powodu jakiejś specjalnej okazji możesz zawsze pomyśleć o jakiejś podniebnej atrakcji. Bardzo fajną rzeczą jest paragliding. Wiadomo, że muszą znaleźć się osoby, które będą pełne obaw, ale naprawdę nie ma się, co zamartwiać. Loty są tylko , gdy warunki na to pozwalają. Dodatkowo przed lotem są organizowane zajęcia, takie wprowadzenie do zasad bezpieczeństwa. Trzeba też mieć cieplejszą kurtkę i czapkę, żeby po prostu nie martwić się tym, że jest nam zimno a tylko podziwiać piękne widoki. To naprawdę świetny pomysł na zaskoczenie kolegi czy koleżanki czymś ekstra.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by zostać komisarzem policji…

Gdy chcemy kupić komuś naprawdę super upominek to pomyślmy o szkoleniach paralotniowych. Znamy ludzi, którzy zapraszają nas na urodziny, czy inne okazje, więc będziemy wiedzieli, czy kurs szkolenie paralotniowe właściwym pomysłem na prezent. Zakup szkolenia paralotniowego obejmuje wynajęcie pralotni, kasku i uprzęży do latania jak też instruktora. Na stokach możemy kupić karty podarunkowe z takim szkoleniem paralotniowym.http://sportwheels.pl/pol_m_felgi_aluminiowe_felgi-aluminiowe-16-3868.html felgi aluminiowe 16Można kupić komuś jedną lekcję lub nawet kilkanaście lekcji w zależności od tego, ile możemy wydać pieniędzy. A nawet, kiedy solenizant nigdy nie mówił, że chce nauczyć się latać, to taka jednorazowa lekcja wszystkim sprawi ogromną radość. Bo najfajniejsze prezenty, to te, których się nie spodziewamy jak ten .