Niesztampowe pomysły na upominki, przykłady

Kiedy chcemy dać komuś naprawdę oryginalny upominek, to pożegnajmy się z gadżetami, które każdy ma na wyciągnięcie ręki. Postawmy coś ciekawszego. Idealnym pomysłem będzie lot paralotnią. Tego typu podniebne pomysły na bank okażą się czymś niezapomnianym. Dziś w różnych miejscowościach możemy kupić taki lot, trzeba tylko się rozejrzeć i mamy pewność, że solenizant będzie miał wspaniałą imprezową niespodziankę.

lot paralotnią

Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepiej taki prezent podarować komuś, kto jeszcze nie miał możliwości latać na paralotni. Taki pierwszy lot, kiedy osoba unosi się w powietrze i czuje powiew wiatru na skórze i w dodatku może podziwiać widoki widoki, na pewno będzie długo w jego pamięci. Sprawdź !

Coś, czego nigdy nie zapomnisz

lot paralotnią w górach

Autor: weisserstier
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz zrobić komuś niespodziankę, nawet nie z powodu jakiejś specjalnej okazji możesz zawsze pomyśleć o jakiejś podniebnej atrakcji. Bardzo fajną rzeczą jest paragliding. Wiadomo, że muszą znaleźć się osoby, które będą pełne obaw, ale naprawdę nie ma się, co zamartwiać.

Zaciekawiony? To dla nas optymistyczna wiadomość. Zatem kliknij tu regeneracja dpf i przeglądaj nawet bez końca następne specjalistyczne wątki.

Loty są tylko , gdy warunki na to pozwalają. Dodatkowo przed lotem są organizowane zajęcia, takie wprowadzenie do zasad bezpieczeństwa. Trzeba też mieć cieplejszą kurtkę i czapkę, żeby po prostu nie martwić się tym, że jest nam zimno a tylko podziwiać piękne widoki. To naprawdę świetny pomysł na zaskoczenie kolegi czy koleżanki czymś ekstra.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by zostać komisarzem policji…

Gdy chcemy kupić komuś naprawdę super upominek to pomyślmy o szkoleniach paralotniowych. Znamy ludzi, którzy zapraszają nas na urodziny, czy inne okazje, więc będziemy wiedzieli, czy kurs szkolenie paralotniowe właściwym pomysłem na prezent. Zakup szkolenia paralotniowego obejmuje wynajęcie pralotni, kasku i uprzęży do latania jak też instruktora. Na stokach możemy kupić karty podarunkowe z takim szkoleniem paralotniowym.http://sportwheels.pl/pol_m_felgi_aluminiowe_felgi-aluminiowe-16-3868.html felgi aluminiowe 16Można kupić komuś jedną lekcję lub nawet kilkanaście lekcji w zależności od tego, ile możemy wydać pieniędzy. A nawet, kiedy solenizant nigdy nie mówił, że chce nauczyć się latać, to taka jednorazowa lekcja wszystkim sprawi ogromną radość. Bo najfajniejsze prezenty, to te, których się nie spodziewamy jak ten .