Dlaczego powinniśmy zdecydować się na wakacje nad Bałtyk?

Zbliżające się wakacje to zwykle gorący czas dla branży turystycznej. W Polsce nieustannie ulega ona coraz większemu rozwojowi, Polacy coraz chętniej zamiast wyjeżdżać za granicę wybierają wypoczynek na ziemiach ojczystych. Niezwykle popularne kiedunki to naturalnie tereny polskich gór oraz Mazury, aczkolwiek najczęściej wybieraną destynacją od wielu lat pozostaje Morze Bałtyckie. Jest to rzecz jasna spowodowane faktem, że wielu z nas wakacje po prostu kojarzą się z nadmorskim krajobrazem i plażowaniem.

Continue reading

Obóz konny – czy warto się wybrać? Czemu będzie to tak popularna forma wyjazdu?

W ostatnich latach powstaje znacznie więcej ośrodków wypoczynkowych, w jakich możemy skorzystać z niezwykle ciekawej formy aktywności fizycznej, jaką będzie jazda konna. Tego rodzaju ośrodki wypoczynkowe cieszą się z roku na rok znacznie większą popularnością, szczególnie pośród turystów znudzonych tradycyjnym wypoczynkiem.

Continue reading

Czym jest SPA i z jakiego powodu warto jest wybrać się z kompletną rodziną na SPA nad morzem?

W dzisiejszych czasach szczęśliwie większa część osób troszczy się zarówno o dobre samopoczucie swoje jak i całej swojej rodziny. Przykładowo troszczymy się o doskonałe odżywianie oraz o to, żeby jak najwięcej czasu przebywać na wolnym powietrzu.

Continue reading

W jakim miejscu spędzić wakacje na terenie Polski? Pieniny są doskonałe!

Wprawdzie do lata jeszcze niemało czasu, ale warto już dzisiaj zastanowić się nad tym, gdzie udać się na swoje letnie wakacje. Aby czas okazał się rzeczywiście udany, wcale nie należy od razu wyjeżdżać do Egiptu czy Tunezji. Także w naszym kraju nie brakuje idealnych na wakacje miejsc. Wśród nich znajdują się Pieniny oraz leżąca u ich stóp Szczawnica – miejsce świetne dla wszystkich kochających góry.

Continue reading