Tag Archives: prawo

prawo

prawa pasażera

Prawa pasażera to zagwarantowane aktem prawnym rangi ustawowej niezbywalne prawa przypadające pasażerom środków łączności ogólnej, których podróż ma jakikolwiek związek z terytorium wiadomego państwa, albo organizacji ponadnarodowej. Intencją tych zasad jest nadzór podstawowych interesów pasażerów w sytuacji uciążliwości spotykających ich w wypadku zaburzenia ich programu podróży. Najistotniejsze z nich, to prawo do ochrony, prawo do zmiany programu podróży, bądź wycofania z niej za zwrotem pełnego kosztu biletu.

Continue reading “prawa pasażera” »

, ,

Stawka związana z podatkiem liniowym – ile obecnie wynosi? Dowiedź się, aby nie mieć problemów z US

W naszym kraju, ale na szczęście nie jedynie u nas, należy opłacać podatki. Ale jest mnóstwo ludzi, którzy stale posiadają jakieś „ale” gdy mowa o podatkach. Każda osoba twierdzi, że podatki są do bani i że jednak powinniśmy wymyślić jakiś inny sposób na, to żeby wspierać nasz kraj. Ale nikt nie wpadł jeszcze na coś innego. Tak, więc wszyscy te podatki płacimy. Jest jednak pewną trudność, co do wyboru rozliczania się z krajem.

Continue reading “Stawka związana z podatkiem liniowym – ile obecnie wynosi? Dowiedź się, aby nie mieć problemów z US” »

, ,
[Top]