Tag Archives: przepisy

przepisy

Firmy z branży transportowej a naprawa samochodów ciężarowych.

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z bardzo intensywnym tempie. Polskie firmy transportują za pomocą tirów i samochodów o dużych gabarytach towary w obrębie całej Unii Europejskiej i poza nią. Opłacalność tego biznesu jest ogromna, minusem są niemniej jednak często uczęszczane przez duże samochody drogi, na całe szczęście obowiązują przepisy, które regulują jeżdżenie wielkogabarytowych pojazdów po drogach.

Continue reading “Firmy z branży transportowej a naprawa samochodów ciężarowych.” »

, ,

Parę istotnych informacji na temat tego, jak dobrze należy wybierać szkołę nauki jazdy samochodem .

Jednym z marzeń wielu nastolatków jest posiadanie prawa jazdy i zakup swojego samochodu. Jednak żeby była możliwość przystąpienia do zdawania egzaminu niezbędne jest wcześniejsze odbycie specjalnego kursu. Nasze przepisy dość szczegółowo regulują, jak powinien wyglądać taki kurs, z jakich elementów się ma składać i jak będzie wyglądać ocena umiejętności kursantów. Szkoły nauki jazdy zobligowane są do stosowania tych wszystkich regulacji i przepisów, ale w rzeczywistości różnie z tym bywa.

Continue reading “Parę istotnych informacji na temat tego, jak dobrze należy wybierać szkołę nauki jazdy samochodem .” »

, ,
[Top]

Najbardziej nowoczesna technika w nagrywaniu z lotu ptaka

, , ,
[Top]