Kalendarz a5 możemy sami zaplanować

Jaki kalendarz rzeczywiście nam się sprawdzi?

Z końcem mijającego roku zaczynamy się zastanawiać nad nowymi kalendarzami oraz namyślamy się, który z tych proponowanych będzie dla nas odpowiedni. Jedne są duże, pozwalające na zapisywanie wielu istotnych danych, inne będą małe oraz z łatwością zmieszczą się do kieszeni. Co więcej mamy szansę kupić takie, które zawsze będziemy mieć przy sobie, lub takie, które powiesimy na ścianie i będziemy tylko wymieniać na nich kartki. Możliwości istnieje dużo, wszystko zależy od tego, co będzie nam konieczne.

Continue reading

Krasnobród – czyli, wszyściutko co warto wiedzieć na tematykę owego miasteczka z perspektywy turysty

„Miasto wewnątrz województwie lubelskim, wewnątrz powiecie zamojskim nad Wieprzem” – tak w skróceniu istnieje możliwość podsumować ułożenie na mapie miasta Krasnobród, które to ma w posiadaniu zaledwie 7 kilometrów kwadratowych nawierzchni i na terenie którego mieszka ponad 3 tysiące stałych zamieszkujących (według obliczeń z czerwca 2016 roku).

Continue reading

Egzotyczna wyprawa w słoneczne, urocze zakątki

Wycieczka w ciepłe zakątki to doskonały pomysł na wypoczynek zarówno w lecie, jak i w zimie. Dobrze jest zdecydować się na egzotyczne miejsce, by poznać nową kulturę, obyczaje, roślinność czy kuchnię.
Jeśli śnią nam się przepiękne krajobrazy, wybujała roślinność oraz egzotyka, zdecydujmy się na Sri Lankę.

Continue reading

Tanie noclegi wewnątrz Pieninach – czyli, następny tekścik z cyklu „gdzie poszukiwać?” i „jak znaleźć?”

Zwykle wczasy, wakacje, ferie i tym podobne, często się nam kojarzą tak naprawdę nie jedynie z odpoczywaniem, ale i pojedynczym ogromnym wydatkiem – najczęściej oszczędzamy na nie cały rok, aby móc radować się błogim lenistwem, albo aktywnym wypoczynkiem – wszyściutko jest zależne od naszych osobistych preferencji.

Continue reading