Tag Archives: samochód

samochód

Jakim sposobem należycie zadbać o stan naszego silnika? Czy regularnie robisz przeglądy samochodu?

Duża część z nas doskonale wie, że samochód jest urządzeniem, które jest przez nas użytkowane niemalże każdego dnia. Dzięki niemu możemy bez większych kłopotów przemieszczać się z miejsca na miejsce, co oczywiście stanowi dla nas gigantyczne ułatwienie. Również liczba pojazdów w naszym kraju na przełomie minionych lat zauważalnie się zwiększyła, co bez wątpienia pewnie świadczy o wzroście poziomu naszej mobilności. Należy jednakże potwierdzić, że samochód jest sprzętem, który na rezultat eksploatacji podlega postępującemu cyklowi zużycia.

Continue reading “Jakim sposobem należycie zadbać o stan naszego silnika? Czy regularnie robisz przeglądy samochodu?” »

, ,

Wycieraczki do auta to ogromnie istotny element utrzymania bezpieczeństwa jazdy

jeżeli jesteś facetem, niewątpliwie bardzo dbasz o własny samochód – współcześnie przecież niemalże każdy z nas taki posiada. Nawet jeśli kiedy Twój samochód jest w niezłym stanie, wówczas i tak wówczas niewątpliwie powinieneś zwracać szczególną uwagę na takie części, na które często w ogóle nie zwraca się uwagi – przykładowo wycieraczki samochodowe. Okazuje się bowiem, że takie wycieraczki zużywają się dokładnie tak samo jak wszelkie inne elementy każdego samochodu. Dlatego kiedy chciałbyś odrobinę dowiedzieć się w kwestii wycieraczek samochodowych, ten artykuł bez wątpliwości przeznaczony jest dokładnie dla takich osób jak Ty.

Continue reading “Wycieraczki do auta to ogromnie istotny element utrzymania bezpieczeństwa jazdy” »

, , , , ,
[Top]

Nadciągający sezon zimowy przypomina kierowcom o potrzebie zmiany ogumienia

Obecnie zdecydowana większość osób posiada samochód osobowy, dzięki któremu jest w stanie znacznie sprawniej funkcjonować na co dzień. Nie da się ukryć, iż jest to spore udogodnienie, które polepsza wygodę funkcjonowania. Dla każdego kierowcy niesamowicie relewantne jest, żeby jego pojazd był sprawny, ponieważ znacząco oddziałuje to na bezpieczeństwo jazdy. Z tego powodu systematyczne przeglądy, rotacja płynów bądź zmiana opon w danym sezonie to rzeczy obowiązkowe, jakich absolutnie nie należy lekceważyć.

Continue reading “Nadciągający sezon zimowy przypomina kierowcom o potrzebie zmiany ogumienia” »

,
[Top]

Samochody dobre na złom

Każdy, kto posiada auto doskonale wie, że może on trafić na złomowisko i to wcale nie, dlatego, że będzie bardzo stary. Bywa, że na złomowiska są odwożone auta po wypadku. A jak wiemy ciągle jest pełno małych i większych wypadków, więc Ci, dla których złomowanie pojazdów katowice jest pracą posiadają ciągle pełne ręce roboty.

Continue reading “Samochody dobre na złom” »

,
[Top]