Tag Archives: samochód

samochód

Samochody dobre na złom

Każdy, kto posiada auto doskonale wie, że może on trafić na złomowisko i to wcale nie, dlatego, że będzie bardzo stary. Bywa, że na złomowiska są odwożone auta po wypadku. A jak wiemy ciągle jest pełno małych i większych wypadków, więc Ci, dla których złomowanie pojazdów katowice jest pracą posiadają ciągle pełne ręce roboty.

Continue reading “Samochody dobre na złom” »

,

Samochodowe instalacje na propan

Rozprzestrzenia się w Polsce sieć dróg . Jednocześnie także pojazd w domu pomału jest normą. Choć nie jest u nas aż tak jak za oceanem, gdzie według wszystkich radiowych albo literackich wóz ważniejszy jest od mieszkania.

Continue reading “Samochodowe instalacje na propan” »

, , ,
[Top]

Czy warto składować paliwo na później? Czy jest sens to robić, czy tego typu paliwo będzie nam przydatne?

, , ,
[Top]

Na co trzeba zwrócić uwagę przy nabywaniu auta?

Zakup własnego samochodu to niewątpliwie nadzwyczaj trudne zadanie. Praktyka pokazuje nam, że w wielu przypadkach musimy na nie poświęcić niesłychanie dużo swojego wolnego czasu, co bez wątpliwości jest w pewnej mierze pewną inwestycją. W wielu przypadkach zarówno zdarza się, że poszukujemy samochodu nie mając przy tym jednocześnie niezwykle dużego zasobu wiedzy. Niestety taka postawa może się okazać dla nas nadzwyczaj niekorzystna, bowiem sprzedawcy wielokrotnie czekają wyłącznie na to, aby wykorzystać naszą niewiedzę.

Continue reading “Na co trzeba zwrócić uwagę przy nabywaniu auta?” »

, , , , , , , ,
[Top]