Sposoby na spożytkowanie miejsc w halach

W wielu Przedsiębiorstwach i halach bardzo ważna jest kwestia spożytkowania miejsca, którego z reguły nie ma w większości hal kategorii towarowej. Z tego też powodu wiele grup i przedsiębiorstw stawia na innowacyjne metody, pomagające w znalezieniu jak największej ilości miejsca wolnego.
Jednym z podobnych udogodnień są antresole magazynowe – wyprodukowane z ocynkowanych blach cienkościennych, dzięki którym są bardzo trwałe oraz jednocześnie gwarantują wspaniałą jakość.

zniszczone dokumenty

Autor: Clarence Risher
Źródło: http://www.flickr.com

wygrodzenia siatkowe

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Antresole to inaczej niezwykle wytrzymała kondygnacja pozwalająca na wykorzystanie jak największej ilości miejsca. Są tworzone według wszelkich norm polskich i europejskich – posiadają również między innymi podłogę, schody, barierki i słupy, dzięki którym konstrukcja jest w pełni bezpieczna. Antresole magazynowe (przenośniki nożycowe) można także w dowolny sposób rozbudować. Ciekawym ułatwieniem są też przenośniki nożycowe, służące przede wszystkim do transportowania ładunków o znacznych gabarytach. W razie potrzeby istnieje również możliwość zmiany ich długości. Przenośniki często posiadają też uchwyty dodatkowe, które przytrzymują towar. Dzięki nim, można bez większych kłopotów zarówno załadować, jak i rozładować towar, a nawet lepiej zagospodarować przestrzeń w trakcie transportu.
koń

Autor: Timur Schmidt
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze również sprawdzą się znane wygrodzenia siatkowe, (siatkowe wygrodzenia) dzięki którym można w magazynach i halach odgrodzić pewne obszary od siebie, jak również i skutecznie zorganizować pracę w swoistych grupach.

Ich najważniejszą rolą jest przede wszystkim zabezpieczenie regałów i odgrodzenia strefy niebezpiecznej. Wygrodzenia siatkowe wspaniale ochraniają też teren przed osobami nieupoważnionymi do przebywania na danym obszarze.