Szukamy odpowiedzi na pytanie czym są maszyny sitodrukowe

Sitodruk jest bardzo powszechną technologią znakowania. Jest możliwość wykorzystywać ją na wielu typach tworzyw, takich jak materiały, bawełna, dzianiny, a także drzewo, lub tworzywa sztuczne.

Dlatego też może być wykorzystywany do znakowania zarówno toreb, konfekcji, parasoli, czapek, jak i gadżetów plastykowych, z drewna, oraz ze skóry. Jest to jedna z najtańszych technik znakowania na rynku. Jest przyciągająca cenowo zarówno przy pojedynczych egzemplarzach, jak i w wypadku całych partii.

maszyna do sitodruku

Autor: Women’s Studio Workshop
Źródło: http://www.flickr.com

Dające się w ostatnim czasie dostrzec rozszerzenie dziedzin użycia technologii sitodrukowej wykonalne było dzięki temu, że zostały wprowadzone współczesne surowce i maszyny sitodrukowe, jakie umożliwiły poprawę jakości otrzymywanych nadruków, zwiększenie prędkości drukowania, a także wprowadzenie standaryzacji i automatyzacji poszczególnych stadiów technologii sitodrukowej- dodatkowe informacje. Sitodruk nie ma również barier odnośnie kształtu i wielkości zadrukowywanych gruntów.

Z pomocą specjalnych maszyn drukujących jest możliwość tą techniką realizować nadruki na przedmiotach płaskich i przestrzennych. Maszyny do sitodruku znajdują zastosowanie w drukowaniu, także lakierowaniu powierzchniowym i wybiórczym. To sposoby z wysokiej półki, odpowiadające oczekiwaniom wybrednych użytkowników, które imponują zarówno znaczącą prędkością, jak również dużą dokładnością pasowania. Dzięki komputerowemu układowi monitorującemu wszystkie procedury następujące w maszynie, realne jest efektywne i proste nadzorowanie jej aktywności. Poza tym maszyna do sitodruku może być obsługiwana jedynie przez jedną osobę- http://www.sitodruk-maszyny.com/.

sitodruk

Autor: Nerds For Nature
Źródło: http://www.flickr.com
Przekazywanych jest coraz to więcej narzędzi pomocniczych w procesie przygotowania postaci sitodrukowej. Urządzenia do powlekania wzorników, szczególnie o obszernych formatach, dostarczają gwarancję równomiernej grubości naniesionej warstwy emulsji sitodrukowej. Przeznaczenie samoczynnych narzędzi naświetlających z nowoczesnymi lampami, sprzętów wymywających, bądź regenerującychszablony sitodrukowe daje możliwość optymalizacji i statyczności warunków przygotowywania formy sitodrukowej. Automatyzacja procedur zezwala na uniezależnienie się od pracy manualnej człowieka.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*