Telebimy w miastach, czyli świetny sposób na promocję Twoich usług i towarów

Telebim to jeden z systematycznie wykorzystywanych środków promocji outdoorowej. Cieszy się sporym uznaniem zarówno wśród średnich jaki dużych instytucji. Nowoczesne telebimy pozwalają nie tylko na emisję reklam statycznych, ale także wyświetlanie bardzo zaawansowanych spotów telewizyjnych.

medas-media.com.pl/telebimy-jeleniagora.html

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najistotniejszych zalet telebimów jest bardzo czysty i czytelny obraz przy sporym nasłonecznieniu, dzięki czemu reklamę widać nawet z dużej odległości od nośnika. Reklama emitowana na telebimach trafia zarówno do kierowców, jak i przechodniów… i to już z odległości 130 metrów! Co istotne, reklama jest świetnie widoczna zarówno w ciągu dnia, jak i późnym wieczorem a nawet w ciemności.

Sporą zaletą telebimów jest także duża powierzchnia wyświetlania. Wszystkie wymienione elementy sprawiają, że reklamy wyświetlane na telebimach nie pozostają niezauważone. Poza tym telebimy nie mają złego wpływu na architekturę miasta, tak jak zalanie budynków firmowymi plakatami i szyldami. Telebimy pozwalają przedsiębiorcom na reklamowanie swoich usług i towarów zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. To pozwala na obszerną emisję kampanii reklamowej i jej dostosowanie do odbiorców, których możemy wcześniej wybrać z uwagi na lokalizację zamieszkania.

Nie ociągaj się! Jeśli zainteresowała Cię zawartość naszego wpisu, to doczytaj i sprawdź (http://www.protlumaczenia.pl/tlumacz-przysiegly-angielskiego-online/) następne niezwykle zajmujące informacje w kolejnym wątku.

Aby znaleźć jeden z największych i najnowocześniejszych telebimów w mieście wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową: telebim Jelenia Góra. Telebimy w mieście tak jak żadna inna forma promocji, są wzorowo widoczne w czasie intensywnego ruchu pieszego i samochodowego.

telebimy reklamowe nocą

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzają się przy wyjazdach z supermarketów i stacji benzynowych, na dworcach autobusowych, przy dużych skrzyżowaniach, galeriach handlowych, jak i przy zjeździe do centralnej części miasta z obwodnicy. Reklamy wyświetlane są na ekranach najczęściej co 5, 10 bądź 15 sekund. Czas trwania samego spotu promocyjnego zależny jest od potrzeb i decyzji zleceniodawcy. Osoba zainteresowana taką jak: telebim Jelenia Góra, może kupić zarówno nadawanie gotowych projektów, jak i całościowe opracowanie grafiki i wykonanie reklam, wraz z napisaniem tekstów promocyjnych oraz wykonaniem zdjęć. Wiele osób wybiera właśnie taką formę promocji, gdyż jest znacznie tańsza i skuteczniejsza w zestawieniu z reklamą radiową czy reklamą telewizyjną.