Tag Archives: trening

trening

Jak trenować, żeby być większym?

Ćwiczenia kulturystyczne są coraz bardziej modne: większość siłowni ma swoich klientów przez cały rok, a nie jedynie w sezonie letnim, kiedy praktycznie każdy pragnie szybko uzyskać idealną (oczywiście według własnych wyobrażeń) sylwetkę. Aby szybko się nie uprzedzić i sukcesywnie cieszyć się coraz lepszymi rezultatami, dobrze jest planować treningi nie tylko na parę tygodni do przodu, ale najlepiej na czas 3 do 6 miesięcy.Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mieć zawsze czas na realizacje treningów siłowych czy masowych, jak też rzeźbiących ciało.

Continue reading “Jak trenować, żeby być większym?” »

, , , , ,

Aktywność fizyczna, jak ją pokochać?

Wielu współczesnych rodziców wspomina chwile, kiedy ich wielkim pragnieniem było otrzymanie roweru, łyżew czy wrotek. Zdobycie nie tylko sprzętu sportowego, lecz nawet odpowiedniego do treningów stroju, wymagało zwykle ogromnego zaangażowania. Aktualnie w sklepach znajdziemy całą masę sprzętów niezbędnych do uprawiania sportu, jednak czymś coraz rzadziej spotykana jest motywacja dzieci do ruchu. Dzieci coraz częściej czas wolny spędzają przed komputerem, zaś rodzice zastanawiają się, jak zachęcić dziecko czy nastolatka do aktywności wykraczającej poza świat wirtualny.

Continue reading “Aktywność fizyczna, jak ją pokochać?” »

, , ,
[Top]

Skuteczny i wzmożony trening całkowitego ciała – full body workout

Czy spotkałeś się niegdyś z tajemniczym skrótem FBW? FBW to nic innego, jak wzmożony i sprawny trening całego ciała, znany jako jako full body workout. W toku jednej sesji takiego treningu trenowane jest pełne nasze ciało, wszystkie jego części i mięśnie. Trening tego typu jest adresowany do okazałego grona odbiorców, zarówno do osób niesłychanie zaawansowanych jak także do osób, jakie dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

Continue reading “Skuteczny i wzmożony trening całkowitego ciała – full body workout” »

, ,
[Top]

Jakie są możliwości do tego, żeby przy niewielkich wydatkach uprawiać rozmaite sporty.

[Top]