Kilka faktów na temat aut od Volkswagena

Na całym świecie niezwykle popularnym koncernem aut jest niemiecki Volkswagen. Pierwotnym samochodem, który zszedł z taśm właśnie tej marki Volkswagena był Garbus, którego produkcję zaczęto pięć lat przed wybuchem II wojny światowej. W 1934 roku zaczęła się historia koncernu Volkswagen. Mimo upływającego czasu od zaprezentowania początkowego Garbusa koncern nadal jest jednym z najistotniejszych producentów pojazdów na świecie. Też w Polsce nie brak posiadaczy pojazdów tej modnej marki.

Volkswagen Jetta nocą

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
Tak duża popularność tych samochodów w naszym kraju spowodowała, że bez małych problemów uda nam się je zrobić, czy kupić części zamienne. W każdym sklepie z częściami do samochodów otrzymamy lampy Volkswagen – te lampy do volkswagena są świetne. Najwyższej jakości lampy Volkswagen do każdego modelu pojazdu produkowanego w niemieckim koncernie, które jest sprzedawane w polskich salonach sprzedaży. Bez problemu niezbędne części tańsze kupią także właściciele Volkswagenów, którzy zdecydowali się by kupić je z Niemiec. Koncern cały czas wprowadza do modeli wyprodukowanych przez siebie pojazdy interesujące rozwiązania, które mają przyczyniać się jednak do wzrostu komfortu ich użytkowników. Coraz potężniejsza liczba modeli samochodów schodzących z taśm produkcyjnych wyposażona jest w czujniki parkowania.

Zaciekawił Cię ten wpis? To rewelacyjnie! Następne tak samo zajmujące wątki odszukasz pod poniższym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg.

Powiększa to nie tyle bezpieczeństwo użytkowania, ale z pewnościąułatwia odnalezienie odpowiedniego miejsca do parkowania w coraz mocniej zatłoczonych centrach dużych miast. Standardem są pojazdy posiadają systemy ABS. Coraz więcej jednak pojazdów wyprodukowanych Volkswagena dodatkowo jest wyposażanych oczywiście w system ESP, który modniej nazywany jest asystentem hamowania.

pracownicy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Pracownicy koncernu dokładają wielu starań, aby mało szkodzić środowisku naturalnemu. Stąd w wielu modelach wspaniałych aut stosowane są silniki, które emitują o wiele mniej zanieczyszczeń. Cały czas trwają także prace nad polepszeniem samochodów hybrydowych. Co więcej, koncern obniża cenę aut hybrydowych, właśnie z tego powodu na ich kupno może sobie pozwolić bardzo wiele osób, którzy myślą o ochronie środowiska naturalnego.
, ,