Category Archives: Motoryzacyjne nowinki ze świata

W jaki sposób kupić tanie bilety na samolot?

, , , ,

Wakacyjne ostatki – czyli gdzie warto wybrać by pozwiedzać, odpocząć i nie przepłacić?

, , , ,
[Top]

Na pewno znasz nasze góry

Cudze chwalicie swojego nie znacie – mawia polskie powiedzenie, a odnosi się do zachwalania obcych, często dalekich krajów bez poznania własnego podwórka, czyli swojego kraju. Tak istotnie jesteśmy w stanie zdefiniować niektórych ludzi, którzy objechali prawie cały świat, a nie mają pojęcia, w którym miejscu znajdują się nasze polskie piękne zakątki. Ktoś był w Alpach, a nie zna Sudetów? Zdarza się. Nigdy nie jest jednakowoż za późno, więc można nadrobić te zaległości i wybrać się do pięknie położonego polskiego kurortu – Szklarskiej Poręby.

Continue reading “Na pewno znasz nasze góry” »

,
[Top]

Z jakiego powodu hotele spa zyskują tak dużą popularność, co ciekawego może zaproponować odwiedzającym Polanica Zdrój.

Oferta hoteli bez przerwy jest poszerzana, tak aby zachęcić kolejnych klientów i zaoferować im znacznie więcej niż jedynie sam nocleg ze śniadaniem. Oczywiście jeśli ktoś będzie się wybierał w delegację, to coś takiego zupełnie mu wystarczy, jednak coraz więcej osób pobyt w hotelu zaczyna traktować jako doskonałą formę wypoczynku i relaksu. I dla takich właśnie osób hotele zaczęły oferować różnorodne zabiegi lecznicze, dzięki jakim w doskonały sposób można się odprężyć, wypocząć i nabrać sił do dalszego działania.

Continue reading “Z jakiego powodu hotele spa zyskują tak dużą popularność, co ciekawego może zaproponować odwiedzającym Polanica Zdrój.” »

, ,
[Top]