Zwariowane prezenty na urodziny!

Urodziny, imieniny, rocznice to momenty w których obdarowujemy naszych bliskich i znajomych upominkami. Nie jest istotne, czy będzie to pyszny obiad, wyjście aż do teatru, czy też własnoręcznie wykonana kartka. Znacząca jest pamięć o drugiej osobie jak również chęć sprawienia jej frajdy. Każdy podarek, który wręczymy zasługuje na tytuł unikalnego. Fajne prezenty nie muszą mieć jednakże formy praktycznej. Poniżej piszemy o tym, jak uczynić komuś niekonwencjonalną niespodziankę.

Szalone prezenty dla pozytywnie zakręconych

Wybór prezentu jest w większości wypadków dosyć kłopotliwy jako że albo nie mamy żadnego pomysłu, albo posiadamy ich zbyt wiele a nie wiemy, który wybrać. Jeśli jednak mamy do czynienia z osobami radosnymi i pełnymi humoru, idealne dla nich będą szalone prezenty. Propozycji nie trzeba daleko szukać. Jeżeli planujesz prezent na rocznicę ślubu możesz przykładowo zabrać parę do klubu, wespół z przyjaciółmi kupić jej parę ulubionych drinków oraz zatańczyć taniec zadowolenia. Oczywiście choreografia jest umowna. Recepta na szalone prezenty może zawierać także organizację serii randek w ciemno o ile osoba obdarowywana jest stanu wolnego. Kto wie – być może wskutek tego upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu?

Prezent na urodziny musi być dobry

Urodziny to oryginalne święto – zdarzają się w końcu tylko raz w roku. Zatem prezent na imieninki powinien być starannie zaplanowany. Niezwykłe prezenty wywołują bowiem dużowięcej szczęścia niż ich klasyczne odpowiedniki. Dlatego powinno się się dogłębnie zastanowić co chce otrzymać jubilat, o czym myśli i zrobić wszystko co w naszej mocy, aby prezent na urodziny pochodził od Prezentokracji.

Imieniny i rocznice

Do tematu imienin jak również rocznic w Polsce nie przywiązuje się tak ogromnej wagi, jak na przykład do urodzin. Nie oznacza to jednakże, iż jako prezent na imieniny możemy przekazać cokolwiek. Prezent na imieniny powinien być niespotykany i o wiele bardziej wyszukany niż para bombonierki oraz kwiaty. Prezent na rocznicę za to zależy od tego, czego ów rocznica dotyczy.

, , , ,