Wymarzone wakacje dla spóźnionych – skorzystaj z oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Istnieją osoby, którym wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wręcz przeciwnie – z chwilą kiedy przeminą letnie upały, zaczynają wielkie pakowanie. Turyści szybko docenili plusy posezonowych wycieczek i ochoczo przedłużają sobie lato. Gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Dominikanę i nadal korzystają z ładnej pogody. Po takim wyjeździe zima nie straszna.

wycieczka do Egiptu

Autor: Alexander Baranov
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są zachęcające ceny. Posezonowe obniżki i promocje to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute.

W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym taniej go kupimy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy będzie wolne miejsce. Jedynie zdeterminowanym podróżnikom zdarzają się takie gratki, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w średniej klasy hotelu all inclusive tylko za 900 zł od osoby.

Egipt to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie. Natrafimy tam na dużo imponujących zabytków i budowli.http://eccoholiday.com/last-minute/ – poznaj szczegóły -Egipt to również wymarzone miejsce dla wielbicieli windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania czy nart wodnych. W Egipcie na urlopowiczów oczekuje bardzo rozbudowana baza noclegowa od małych hoteli przeznaczonych dla niewybrednych turystów, po znakomite ośrodki hotelowe dla bardziej wymagających i chcących wypoczywać przy basenie osób, liczących na dobrą obsługę i przestronne apartamenty.

A może skusi nas oferta last minute (zobacz: majorka last minute z niemiec) Grecja?
Argumentów dla których musimy odwiedzić słoneczną Helladę jest długa lista. Najważniejsze to widoki i architektura. Greckie tawerny także zachęcają nas pachnącym słońcem i morzem świeżym jedzeniem, robionym przez gospodarzy winem i niesamowitym klimatem nocnego biesiadowania. A tańce greckie, pieśń śpiewana przy akompaniamencie buzuki? Jeszcze długo po powrocie będzie rozbrzmiewać w naszych uszach i sercach…