Wypożyczalnia aut – jakie są dopełniające korzyści wynajęcia oferowane przez wypożyczalnie?

Na czym polega usługa wypożyczenia auta? Czy ogranicza się to tylko do wynajęcia pojazdu, przyjęcia wadium i, przy oddawaniu auta, skontrolowaniu czy nie ma żadnych uszkodzeń, czy bak jest zapełniony, a w środku czysto?

samochód

Autor: Matthew Bellemare
Źródło: http://www.flickr.com
Walka na rynku wypożyczalni aut staje się jeszcze bardziej zacięta. Powstało sporo firm, a to powoduje, że oferty walczących ze sobą firm, są jeszcze bardziej atrakcyjne, niż były kilka lat temu. Poniżej spróbuję zarysować kilka najciekawszych ofert.

Kliknij tutaj – ta treść (http://www.lpsp.pl/) wzbudzi Twoje zainteresowanie. Znajdujące się na niej informacje dotyczą pokrewnej kwestii, co wpis, który teraz czytasz.

Ciekawą propozycją dla ludzi, dla których wypożyczalnia samochodów (tutaj zapoznasz się z ofertą) jest niejednokrotnym miejscem odwiedzin, jest opcja tzw. One Way. Jej założeniem jest myśl, że nie każdy kto pożycza pojazd, będzie używał go aby odbyć podróż w dwie strony. Nieraz chodzi o to, aby dostać się jedynie z punktu A do punktu B, lub dojechać do punktu B i w najbliższej jego okolicy korzystać z wynajętego auta. Dziać się tak może w przypadku zakupu lotu samolotem do innego miasta, niż nasze. Możemy wtedy wypożyczyć pojazd w wypożyczalni na lotnisku i zwrócić w innej wypożyczalni, np. w naszym mieście.

Następną ciekawą ofertą, którą z całą pewnością zainteresowane będą

samochód

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com

firmy, jest wypożyczenie pojazdu specjalnie pod własne potrzeby, np. dobrane do charakteru własnego interesu. Są wypożyczalnie, które za nas kupią samochód, specjalnie dostosowany do potrzeb wynajmującego, a potem nam go pożyczą. Oferują również oklejenie auta reklamą naszego przedsiębiorstwa, czy założenie instalacji GPS monitorującej lokalizację pojazdu, czy jego zużycie paliwa.

Jako klient indywidualny, też możemy mieć jakieś nietypowe kryteria dotyczące wypożyczanego auta. Możemy jeździć z dzieckiem, które wymaga zamontowanego fotelika. Możemy podróżować całą rodziną do kurortu narciarskiego i chcielibyśmy wziąć ze sobą sprzęt narciarski. Możemy także chcieć pojechać w góry z rowerami. Otóż niektóre wypożyczalnie mają w swojej ofercie właśnie tego rodzaju dodatkowe wyposażenie, jak fotelik czy siedzisko dla dziecka, łańcuchy śniegowe, bagażnik na narty czy rower, a także nawigacja gps, a nawet telefon komórkowy.

Jak widać, oferty są jeszcze bardziej rozwinięte- każdy, i klient biznesowy wynajmujący całą flotę samochodów, jak i klient indywidualny, wyszuka coś dla siebie.