Zagwarantuj swojej marce najbardziej zyskowną reklamę!

Reklama firmy, usługi i wszystkich obiektów, które chcemy rozpowszechnić, aby odniosła sukces powinna dojść do jak największej publiczności. Sukces marki to jej rozpoznawalność w świadomości odbiorcy.

Autokar

Autor: KAMEERU
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz by Twoja marka odniosła triumf, zainwestuj w jej promocję

Nie powinna być to promocja gdziekolwiek – musi być umiejscowiona w miejscu, gdzie jak największa ilość osób będzie miało możliwość ją zauważyć. Odpowiedzią w tych okolicznościach będzie reklama w autobusie (dla przykładu: Jest to świetne miejsce, gdzie każdego dnia przewijają się tysiące osób, więc przypuszczalnych zainteresowanych. Ponad to gama ich wieku jest bardzo duża, jest to bardzo ważną informacją dla tych, którzy swój produkt zaplanowali dla szerokiej grupy użytkowników, jednocześnie dla tych młodocianych, jak i tych starszych. Reklama w autobusie nie ma możliwości by pozostać nie zauważoną. W ludzkiej naturze jest badanie swojego środowiska, w małej powierzchni autobusu ich wzrok bez wątpienia padnie na naszej afiszu. Prócz plakaty, reklama w autobusie może być pokazywana na monitorach LCD zainstalowanych w pojazdach.http://www.maleckamakeup.pl/ (tutaj)Niekiedy występuje opcja ekspozycji reklamy na karoserii autobusu. Bezsporną mocną stroną promowania się w komunikacji miejskiej jest możliwość częstej rotacji naszej reklamy.

Reklama na autobusie

Autor: mariordo59
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama w autobusie to za mało!

Świetnie! Rozważ reklamę na przystankach autobusowych! Na plakat każdego dnia systematycznie trafiać będzie duża ilość osób. Reklama w tym miejscu będzie dobrze zaakcentowana i należycie oświetlona. Dziedziny z jakich często pojawiają się reklamy w autobusie to edukacja, kursy lingwistyczne, przejezdne wesołe miasteczka, etc. Nic nie znajduje się na przeszkodzie by Twoja reklama również czerpała korzyści z promocji w komunikacji miejskiej! Dla zainteresowanych: reklama autobusy kęty.